Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


«Легалізація заробітної плати» та «Єдиний соціальний внесок» - важливі теми, які обговорювались на засіданні районної робочої групи по легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

   29 січня 2019 року відбулося спільне засідання робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, з дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
   В роботі комісії взяли участь: представники Шепетівського управління ГУ ДФС в Хмельницькій області, управління Держпраці у Хмельницькій області, ГУПФ у Хмельницькій області, Шепетівського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Хмельницькій області, Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, управління соцзахисту населення, фінансового управління, Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції ФСС України в Хмельницькій області, представники Ленковецької, Грицівської, Судилківської ОТГ та Корчицької сільської ради.
   Заступник начальника управління соціального захисту населення Н. Валькова довела до відома присутніх про середній рівень заробітної плати працівників підприємств, організацій та установ району за минулий рік, про зміни в оплаті праці та оподаткуванні з 01.01.2019 року.
   На комісії заслуховувалися представники Грицівської селищної, Судилківської, Ленковецької та Корчицької сільських рад, а також підприємці вказаних вище громад, які нарахували середньомісячну заробітну плату найманим працівникам у розмірі нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати.
   На засіданні комісії було заслухано заступника голови Грицівської селищної ради, голову Корчицької сільської ради, представників Ленковецької, Судилківської сільських рад та фізичних осіб-підприємців щодо проведеної ними роботи у напрямку легалізації найманої праці та сплати заборгованості із ЄСВ.
   Під час засідання, з’ясовано, що основними причинами нарахування заробітної плати найманим працівникам нижче мінімального рівня є встановлення неповного робочого дня, праця за сумісництвом, оплата праці за фактично відпрацьований час.
   Учасники зустрічі дійшли згоди щодо підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам не нижче за мінімально встановлений законодавством.
   За підсумками засідання комісії керівники підприємств та підприємці мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на питання та рекомендації щодо їх вирішення.

30.01.2019