Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


До уваги жителів Шепетівського району!

   31 березня 2019 року відбудуться вибори Президента України. Кожний громадянин України, який на момент голосування досяг або досягне вісімнадцятирічного віку, матиме змогу прийняти участь у загальному таємному голосуванні за умови включення його до списку виборців на виборчих дільницях. З метою включення до зазначеного списку та перевірки своїх персональних даних, наявних в Державному реєстрі виборців, пропонуємо Вам вже сьогодні звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Шепетівської районної державної адміністрації.
   Особливо це стосується виборців:
   - які голосуватимуть вперше або їх рік народження 1997-2000;
   - колишніх військовослужбовців строкової служби;
   - громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
   - громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;
   - громадян, які змінили прізвище;
   - які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.
    Уточнити свої персональні дані виборці Шепетівського району можуть за адресою: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної сотні, 47 ,каб. 302 (3 поверх адмінбудівлі).
    При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.
    Прийом громадян здійснюється щоденно з 8.00 год. до 17.00 год. (крім вихідних). Обідня перерва: 12.00 год.-13.00 год. Довідки за телефоном: 4-91-12.
   Не залишайте перевірку на останній день — за три дні до виборів внесення у списки можливе лише за рішенням суду, якщо є сумніви — звертайтеся зараз! Не упустіть нагоду скористатися своїм виборчим правом.

   Відділ ведення Державного реєстру
   виборців апарату Шепетівської РДА

Як перевірити себе у списку виборців? (ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ)29.01.2019