Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: ((038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Розпочато новий навчальний рік НКП м. Шепетівки

    Ризики надзвичайних ситуацій невпинно зростають, як би нам не хотілося виключити їх з нашого життя, а небезпека чатує нас на кожному кроці. І чим раніше людина вивчить основні принципи самозахисту та усвідомить свою відповідальність за дії у період стихійного лиха, будь-якої надзвичайної ситуації, тим ефективнішими будуть результати.
   В сучасних умовах особливого значення набуває проблема особистої безпеки людини. Сумна статистика трагічних подій останніх місяців зокрема свідчить, що більшість людей гине в дорожньо-транспортних аваріях, при пожежі, потрапляють в будь-які НС внаслідок нехтування елементарними правилами безпеки.
   Тому, головне завдання навчально-консультаційного пункту м. Шепетівки - це підготовка населення до дій у надзвичайних, несприятливих побутових або нестандартних ситуаціях та в умовах терористичного акту.
   Навчально-консультаційний пункт м. Шепетівки дає можливість набути слухачам практичних навичок, умінь аналізувати їх, приймати правильні рішення, оцінювати ризик запропонованої ситуації, вчать людей вижити у будь-якій НС, захистити себе та всіх оточуючих.
   Сьогодні неможливо передбачити усе, що може загрожувати життю і здоров’ю людини, але обов’язок кожного – навчитися діяти у надзвичайних, несприятливих або нестандартних ситуаціях та дбати про свою особисту безпеку.
   Згідно з планом комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у 2019 році повинні пройти навчання 194 чол. керівного складу установ, підприємств та організацій м. Шепетівка та Шепетівського району, з питань цивільного захисту.
   З 1 січня 2019 р. розпочавсяся новий навчальний рік для слухачів навчально-консультаційного пункту цивільного захисту м. Шепетівки.
   В новому 2019 році. хочеться побажати всім слухачам навчально-консультаційного пункту міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, усіляких земних щедрот.

29.01.2019