Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


24 січня цього року в бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулась презентація творчості учасника бойових дій Андрія Кондратюка

    Андрій – гість літературно-мистецької студії «Доля», повів усіх у цікаву мандрівку світом своїх віршованих героїв, де тісно переплелись його спогади про дитинство, шкільні роки, з розповідями про події в зоні АТО, де він встиг побувати.
    «Чому я пишу? Не знаю, просто слова самі просяться на папір, хочеться викласти все, що є на душі», - так пояснив Андрій.
    Андрій - приклад громадянина, патріота, людини, яка зі зброєю в руках захищав свою країну. Його вірші присвячені побратимам з Тернопільської сорок четвертої артилерійської бригади, у складі якої воював за незалежність України, загиблому побратиму Андрію Молодиці та іншим, хто разом з ним долав труднощі поблизу Зайцево, Майорська, Отрадівки, Великої Деліївки Донецької області.

   Війна за рідну Україну,
   За мир, добро і спокій на землі,
   Щасливу, вільну Батьківщину,
   Духмяний хліб на батьківськім столі.

   На засідання студії разом з талановитим односельчанином прибула група підтримки з села Велика Медведівка: вчителі та школярі Великомедведівської гімназії, бібліотекарі, побратим Руслан Качуровський. Головна підтримка - дві донечки (третя, найменша, залишилася удома з мамою) сиділи поряд з батьком.
   Приємно, що на літературному небокраї Шепетівщини живими словами віршованих рядків, які несуть істинну правду життя, спалахнула зірка Андрія Кондратюка.
   Масово писати вірші на різні теми Андрій почав нещодавно. З них багато віршів з власного досвіду у простій та доступній формі для будь-якої категорії людей незалежно від їхньої професії та освітнього рівня. І хоча його творчий доробок невеликий (понад 50 віршів), але вони написані щиро від усього серця.


   Історію самі будуєм,
   І вибір завжди у нас є.

   Це вірші людини, яка вболіває за долю країни, де житимуть його діти, і яку він готовий захищати до останнього подиху.

   Ми до останнього патрона будем битись:
   За незалежність любої країни,
   За вільну думку і свободу слова,
   За мирне небо на теренах України,
   Щоб не дісталась дітям доля полинова.

   Слухаючи вірші Андрія, кожен з присутніх ніби гортав сторінки його життя. З уст самобутнього поета пролунали душевні вірші на патріотичну, любовну тематику, вірші присвячені вчительці, сестрі, бабусі.

   Я не забув, рідненька, як навчала,
   Любов як дарувала, а взамін
   Нічого ти від нас не вимагала.
   Низький тобі, бабусенько, уклін!

   Творчий вечір Андрія Кондратюка приніс усім присутнім моральне задоволення. Так, голова ГО "Шепетівського спілка учасників бойових дій у зоні АТО" Андрій Кондратюк офіційно приєднався до когорти "студійців" і віднині буде радувати поціновувачів своєї творчості новими віршованих рядками.

   За матеріалами Шепетівської ЦРБ

29.01.2019