Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Пономарьов взяв участь у 38-й (позачерговій) сесії районної ради VII скликання

    25 січня 2019 року відбулось пленарне засідання тридцять восьмої (позачергової) сесії районної ради, яке провів голова ради Петро Дзяворук.
    На засіданні були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Пономарьов, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, районної ради, сільські голови, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.
   На пленарному засіданні позачергової сесії депутатами розглянуто 9 питань.
   Начальник управління фінансів райдержадміністрації Лариса Сорока внесла на розгляд депутатів проекти рішень про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, про угоду між Хмельницькою обласною та Шепетівською районною радами, про угоди між Шепетівською районною та Грицівською селищною, Ленковецькою, Судилківською сільською радами, а також про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
   По питанню про затвердження Передавального акта комунального підприємства Міжлікарняна аптека №178 інформувала Ірина Корчевська - завідувач КП "Міжлікарняна аптека №178". По питаннях про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради, про надання дозволу на укладення договору оренди автомобіля проінформував начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Максим Костанецький.
    По вищезазначених питаннях депутатами були прийняті рішення поіменним голосуванням.
    У "Різному" депутат Шепетівської районної ради Петро Линник підняв питання компенсацій за пільгове перевезення громадян на приміських і міжміських маршрутах.

28.01.2019