Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


До уваги керівників структурних підрозділів органів виконавчої влади Шепетівського району

   З метою виконання Указу Президента України від 03.10.1992 року № 493/92 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» наголошую, що наказом Міністерства юстиції від 19 січня 2012 року№93/5 (зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 19 січня 2012 року за № 67/20380) затверджено Порядок проведення органами юстиції перевірок стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів (далі - Порядок), яким визначено механізм здійснення перевірок стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, а також, інших органах, нормативно-правові акти яких, відповідно до законодавства, підлягають державній реєстрації, у територіальних органах міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, органах виконавчої влади Автономної Республіки Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських, районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністраціях, їх управліннях, відділах, інших структурних підрозділах, адміністрації морських портів України.
   Так, пунктом 3.2 розділу III Порядку передбачено, що суб’єкт нормотворення щомісяця за підписом його керівника або особи, яка виконує його обов’язки, складає з дотриманням хронології повний перелік прийнятих ним актів за встановленою формою із проставленою печаткою. У цьому переліку наводяться відомості про акти, прийняті суб’єктом нормотворення протягом місяця.
   Суб’єкт нормотворення до 05 числа місяця, наступного за звітним, надсилає супровідним листом перелік актів до Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області. При цьому переліки актів повинні надійти до Головного територіального управління юстиції та отримати реєстраційний індекс у відділі організаційної роботи, документування та контролю не пізніше 5-го числа. Всі інші переліки актів вважаються такими, що надійшли із запізненням, тобто, з порушенням постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» (із змінами) та Порядку.
   Законом України від 08 вересня 2011 року № 3720-УІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності органів державної влади та органів місцевого самоврядування» встановлено адміністративну відповідальність керівників органів, нормативно-правові акти яких, відповідно до закону, підлягають державній реєстрації, за неподання, несвоєчасне подання на державну реєстрацію нормативно-правових актів,які відповідно до закону підлягають державній реєстрації, направленняна виконання нормативно-правових актів, що не пройшли державної реєстрації та не опубліковані в установленому законом порядку, а також, надіслання для виконання вказівок, роз’яснень у будь-якій формі, що встановлюють правові норми. При цьому, статтею 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, органам юстиції, надано право складати протоколи за порушення, передбачені статтею 18841 зазначеного Кодексу.

   Юридичний сектор
   апарату адміністрації

25.01.2019