Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Привітання першого заступника голови РДА Сергія Пономарьова з Днем Соборності України

Шановні шепетівчани!
   Закінчується зимовий святковий цикл — три великі релігійні свята зігрівають добром і злагодою наші серця, вселяють надію у те, що майбутнє буде щасливим, завтрашній день буде радісним, а Україна — вільною та єдиною.
   На Водохреще цілюща йорданська вода завжди була здатною вигнати за поріг чвари й ненависть, натомість оберігала від зла, зціляла й об'єднувала душі, сприяла тому, щоб люди ставали ближчими один до одного.
   Чи не символічно, що саме по завершенню цих величних свят 100 років тому відбулась вікопомна подія для всього українського народу - 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави — Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка — об'єдналися у самостійну соборну державу.
   Акт Злуки був проголошений на Софійському майдані у Києві. Об'єднавча акція 1919 року залишила глибокий слід в історичній пам'яті українського народу. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.
   Історичний досвід постійно нагадує — головною, незаперечною, неперехідною цінністю для усіх нас є незалежна, соборна держава. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Головний урок Дня Злуки - це усвідомлення того, що тільки у єдності сила.
   Нехай День Соборності України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття, і ця надія живиться зі споконвічної героїки визвольних змагань нашого народу.
   У єдності - наша сила! Тож слава Україні та її народові! Хай береже нас Господь! А свята йорданська вода зціляє й об'єднує наші душі, примножує достаток у кожному домі, засіває щастя при міцному здоровї на многії-многії літа!
   Миру вам і Божої благодаті!

22.01.2019