Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Навчання з питань евакуації в смт. Гриців Шепетівського району

   З метою забезпечення виконання загальнодержавного Плану основних заходів цивільного захисту у 2019 році, 16 січня поточного під керівництвом заступника начальника управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Юрія Кореви, на базі Грицівського НВК Шепетівського району проведено навчання з питань евакуації населення районів і міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, які потрапляють в 30-ти кілометрову зону при виникненні комунальної радіаційної аварії на Хмельницькій АЕС та визначених безпечних районів розселення евакуйованого населення.
   До навчання залучено представників Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у області, керівників та членів місцевих комісій з питань евакуації, керівників структурних підрозділів з питань цивільного захисту міст Нетішин, Шепетівка, Славута, Старокостянтинів, Білогірську, Ізяславську, Славутську, Шепетівську, Полонську, Теофіпольську, Красилівську, Старокостянтинівську, Волочиську райдержадміністрації та відповідальних за організацію заходів цивільного захисту 17-ти об’єднаних територіальних громад, які знаходяться на території вищевказаних районів.
   В ході навчання відпрацьовано методику планування заходів з евакуації, а саме – зміст, розробка та коригування планів евакуації і прийому населення та картографічних схем до них в РДА, МВК, ОТГ. Окрім цього, відпрацьовано питання взаємодії між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, ДСНС, Національної поліції, працівників соціального захисту, охорони здоров’я в питаннях збору, транспортного забезпечення, розміщення, харчування, життєзабезпечення евакуйованого населення.
   Значна увага приділялася порядку евакуації та прийому евакуйованих людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, у тому числі тих, які перебувають у закладах охорони здоров’я та соціального захисту населення із залученням медичного та спеціального транспорту. Особливу увагу приділено розробці заходів з евакуації в об’єднаних територіальних громадах області.

   За інформацією управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації.

17.01.2019