Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


В рамках реалізації місячника правових знань та правової освіти - «Діє новий порядок електронної реєстрації ФОП»

   З 2 січня 2019 року стали чинними зміни до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи. Це передбачено відповідним наказом Мін'юсту від 29 грудня 2018 року № 4146/5.
   Документом уточнюється порядок реєстрації за заявами, які подаються в електронній формі. Так, до заяв в електронній формі мають обов'язково додаватися оригінали електронних документів для державної реєстрації, В оновленому Порядку прописано, що якщо під час розгляду заяви та документів для державної реєстрації державним реєстратором встановлено наявність зареєстрованих у Єдиному державному реєстрі інших пакетів документів для державної реєстрації щодо цього самого суб'єкта, наступний пакет документів розглядається після проведення державної реєстрації чи відмови в такій реєстрації на підставі заяви та документів, зареєстрованих в Єдиному державному реєстрі раніше.
   Крім того, зазначено, що документи, що містять більше однієї сторінки, скануються в один файл. У разі перевищення допустимого для завантаження файла розміру такий файл розділяється на декілька файлів. Електронні копії документів мають бути придатні для сприйняття їх змісту.
   Заява та документи для державної реєстрації в електронній формі мають відповідати вимогам, встановленим Законами "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги".
   Плата за надання адміністративних послуг здійснюватиметься на порталі електронних сервісів з використанням платіжних систем через мережу Інтернет.

    Юридичний сектор
    апарату адміністрації

15.01.2019