Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Легалізація заробітної плати найманих працівників

   Важливою проблемою сьогодні є легалізація зайнятості населення та заробітної плати. Саме тому надважливим є завдання повернути втрачені ресурси в економіку держави, що дасть можливість збільшити доходи громадян.
   Розпорядженням голови райдержадміністрації від 15.04.2013 року № 110/2013-р «Про заходи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення» в районі була створена районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
   До складу робочої групи входять представники управління соціального захисту населення, управління Держпраці у Хмельницькій області, Шепетівського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області, управління фінансів, економічного розвитку торгівлі та інфраструктури, агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів, ГУ ПФУ у Хмельницькій області, Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості. Робочу групу очолює голова адміністрації.
   Основним завданнями районної робочої групи є:
   - сприяння діяльності органів виконавчої влади щодо забезпечення легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення;
   - підготовка пропозицій стосовно визначення шляхів, механізмів та способів вирішення питань щодо легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. Легалізація зарплат передбачає зменшення кількості осіб, які збагачуються за рахунок інших та збільшення надходжень до бюджету коштів, які приховуються від держави. Використовуючи працю людей без належного оформлення документів, роботодавці порушують:
   – Кодекс Законів про працю України; При «тіньовій» зайнятості відбувається виплата заробітної плати «в конвертах», що призводить до:
    – втрати можливості користування державними гарантіями відповідно до чинного законодавства, такими як державна допомога сім’ям з дітьми, соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям, субсидії тощо.
   – приховування реального доходу, що впливає на недостовірність наданої інформації при зверненні за соціальними пільгами;
   – втрати трудового стажу при розрахунку розміру пенсії;
   – відсутності внесків до фондів соціального страхування, що унеможливлює соціальний захист працівників;
   – працівники втрачають право на отримання гарантованої державою відпустки, своєчасної та не нижче мінімальних гарантій в оплаті праці заробітної плати.
   Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.
   Гарантований рівень мінімальної заробітної плати, а з 01.01.2019 року вона дорівнює 4173 грн., чимало роботодавців просто ігнорують і змушують робітників працювати на невелику зарплату, часом зовсім не декларуючи оплату їх праці. Бажаючи уникнути зайвих, на їхню думку, витрат, видають працівникам зарплату готівкою. У цьому випадку йдеться про „тіньові” заробітки, з яких не утримуються податки та не здійснюються відрахування до Пенсійного фонду. Мають місце негативні наслідки цього явища і для самого працівника, який позбавляє себе гідної пенсії у майбутньому. Працівник, який отримує зарплатню в „конверті”, виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне і доти, поки вважає за потрібне. Працівник не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та трудового стажу.
   Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що їх згода отримувати зарплату „в конвертах” позбавляє їх соціального захисту. Адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати. Шановні громадяни! Не позбавляйте себе соціальних благ, забезпечте собі старість, не сприяйте порушенням трудового законодавства.
   Шановні працедавці! Не чекайте проведення перевірки, своєчасно оформляйте найнятих робітників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату. Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці тягне фінансову, адміністративну відповідальність.
   Вивести заробітну плату з «тіні» можливо, лише застосовуючи комплекс законодавчих заходів. Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” від 6 грудня 2016 року  № 1774-VІІІ внесено зміни у ст. 265 Кодексу законів про працю України, відповідальність за порушення законодавства про працю. Згідно з новим законодавством, підприємців (як юридичних, так і фізичних осіб), що використовують найману працю, тепер штрафуватимуть за фактичне допущення людей до роботи без оформлення трудового договору у тридцятикратному розміру мінімальної заробітної плати (на сьогодні це 125 тис.190 грн.) стягуватимуть за кожного працівника щодо якого скоєно порушення.