Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Ефективність функціонування прийомних сімей у забезпеченні розвитку та виховання прийомних дітей

   Народити дитину і стати прийомною мамою – велика різниця. Народити, вигодувати, виплекати, допомогти зробити їй перші кроки – це одне, а полюбити чужу тобі дитину, нещасну, покинуту, одиноку так, щоб вона стала твоєю – це зовсім інше. Для цього потрібна любов до дітей, терпіння, духовність та велика відповідальність.
   В Шепетівському районі функціонує дві прийомні сім'ї, які виховують трьох прийомних дітей. Щорічно районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводиться підсумок ефективності їх функціонування. Потрібно відзначити, що сім'ї справляються зі своїми обов'язками виховання дітей , хоча і доводиться долати труднощі їх вікового зростання. Батьки багато уваги приділяють творчому та спортивному розвитку дітей, підготовці їх до самостійного життя, контролю за навчанням. Прийнявши дітей в родини такими, як вони є і подарувавши їм любов та тепло домашнього затишку створюють умови для позитивної поведінки дітей та їхньому становленню в житті. Висновок спеціалістів, які здійснювали соціальний супровід прийомних сімей: у 2018 році прийомні сім'ї функціонували ефективно.
   Проблема дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – це справа не лише держави. Кожна людина здатна змінити життя хоча б однієї покинутої дитини, прийнявши її у свою сім'ю, подарувавши їй дитинство, батьківську любов, підтримку та тепло. Усиновивши покинуту дитину, або встановивши над нею опіку/піклування, взявши її на виховання у прийомну сім'ю – ви можете здійснити дитячі мрії про люблячих батьків.

04.01.2019