Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Сьогодні під керівництвом голови адміністрації Романа Підопригори відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

   У засіданні взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, сільські голови та голови ОТГ.
   В ході роботи колегії було розглянуто наступні питання:
   - про стан виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року;
   - про хід виконання окремих делегованих повноважень виконавчим комітетом Плесенської сільської ради;
   - про стан погашення заборгованості, підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в районі;
   - про створення умов щодо забезпечення якості початкової освіти в світлі Концепції Нової української школи;
   - про стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики в апараті та структурних підрозділах районній державній адміністрації.
   Усі питання порядку денного були розглянуті та по них прийняті відповідні рішення.
   По завершені засідання перед присутніми виступив головний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційно-оборонної роботи адміністрації Віктор Бабич, який наголосив на відповідальному виконанні в районі Конституції України та законів України "Про оборону України", "Про військовий обов'язок і військову службу", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію". Закликав сільських голів та голів ОТГ здійснити першочергові заходи щодо оповіщення та поставки резервістів оперативного резерву першої та другої черги, які працюють (проживають) на підвідомчих територіях, до військових комісаріатів.
   Начальник Шепетівського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Віктор Матвійчук зосередив увагу присутніх на виконанні заходів щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей у зимовий період. Наголосив, що переважна більшість пожеж, виниклих у житловому секторі, свідчить про низький рівень знань громадян правил пожежної безпеки. Основними причинами пожеж є необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу й експлуатації пічного опалення, електрообладнання. Закликав сільських голів та голів ОТГ повторно провести інформування громадян про дотримання правил пожежної безпеки, також посилити контроль за одиноко проживаючими.

Про стан виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року

Про хід виконання окремих делегованих повноважень виконавчим комітетом Плесенської сільської ради

Про стан погашення заборгованості, підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в районі

Про створення умов щодо забезпечення якості початкової освіти в світлі Концепції Нової української школи

Про стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики в апараті та структурних підрозділах районній державній адміністрації04.12.2018 р.