Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


УВАГА!!! ПІДТРИМКА ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ У 2018 РОЦІ

   Постановою КМУ від 24. 10. 2018 р. № 911 вносяться зміни до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств», затвердженого Постановою КМУ від 7. 02. 2018 р. № 106.
   Згідно даної Постанови надається фінансова підтримка фермерським господарствам, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції за останній рік до 20 млн. грн., у власності або користуванні яких перебувають землі сільськогосподарського призначення. Якщо фермерське господарство зареєстроване в поточному році, то фінансова підтримка надається незалежно від обсягу чистого доходу.
   Фінансова підтримка надається фермерським господарствам (крім новостворених) у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (9600 грн.) в рорахунку на 1 члена фермерського господарства. Максимальний розмір бюджетної субсидії на одне господарство не може перевищувати 30 тис. грн.
   Новоствореним фермерським господарствам, у період їх становлення (перші три роки після їх створення, але не раніше 1 січня 2016 р.) виділяється бюджетна субсидія в розмірі 3 тис. грн.. на 1 га оброблюваних сільськогосподарських угідь, але не більше 60 тис. грн. на одне господарство.
   Для отримання бюджетної підтримки фермерські господарства подають регіональним відділенням Укрдержфонду заявку та підтвердні документи, які приймаються до 8 грудня поточного року.

   Головний спеціаліст відділу
   агропромислового розвитку,
   екології та природних ресурсів В. Лопоцюк

03.12.2018 р.