Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Звернення голови райдержадміністрації Романа Підопригори з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

   3 грудня громадськість відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, засвідчуючи свою увагу до їхніх проблем.
   Цей день не можна назвати святковим, проте він є доброю нагодою для переосмислення свого життя, дає можливість вивірити, що вже зроблено і що ще треба зробити для формування гідних умов життя людей з обмеженими фізичними можливостями.
   За офіційними даними, нині в районі проживає чимало людей з особливими потребами. Вони, як ніхто, потребують нашої уваги і допомоги. І не тільки держава має дбати про цих людей: кожен з нас має глибоко усвідомлювати наскільки важлива їм наша підтримка.
   Сьогодні в районі здійснюється робота щодо надання таким людям соціальної допомоги, засобів реабілітації, виплат пенсій. За сприяння центру зайнятості люди з інвалідністю мають можливість отримувати роботу і реалізувати свій професійний потенціал.
   Однак попри все ми розуміємо, що ще потрібно зробити багато. Тому звертаюся до керівників підприємств, установ та організацій з проханням звернути особливу увагу на вирішення проблемних питань, які турбують цю категорію людей. Щиро дякую тим, хто вже сьогодні допомагає громадянам, які цього потребують.
   Також зі словами глибокої шани звертаюся до людей з обмеженими фізичними можливостями, які, незважаючи на виклик долі, проявляють виняткову силу духу.
   Нехай турбота про ближнього, милосердя і терпимість стануть нормою нашого повсякденного життя.
   Від усього серця зичу вам миру, здоров’я, терпіння, успіхів у всіх ваших починаннях, щастя, достатку та добра.

03.12.2018 р.