Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Роман Підопригора ознайомився з роботою Шепетівської виправної колонії №98 та підприємством установи

   29 листопада голова райдержадміністрації Роман Підопригора разом із першим заступником Сергієм Пономарьовим відвідали Шепетівську виправну колонію №98.
   В ході візиту, у супроводі начальника колонії Андрія Горенка, вони оглянули територію закладу, ознайомилися з умовами тримання засуджених, відвідали кімнати короткострокових та дострокових побачень, житлові відділення, а також оглянули виробничі потужності підприємства установи, яке спеціалізується на видобутку та переробці сірого граніту.
   Директор підприємства Іван Кучер поінформував, що серед основних напрямків діяльності підприємства виправної колонії є каменепереробка, деревообробка, виробництво залізобетонних виробів. Відмітив, що виробничо-господарська діяльність займає важливе місце у життєзабезпеченні установи і є невід’ємною частиною економічного спектру району, а вироби підприємства добре відомі споживачам та користуються попитом.
   Під час спілкування були обговорені основні труднощі та бар’єри розвитку підприємства. Голова адміністрації Роман Підопригора наголосив на необхідності посилення тісної співпраці з іншими підприємствами, установами та організаціями Шепетівщини, що сприятиме подальшому економічному зростанню.
   Також були обговорені питання державної підтримки підприємств установ пенітенціарної служби, залучення їх до виконання державних замовлень, цільових програм та створення нових робочих місць для засуджених у 2019 році.

30.11.2018 р.