Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Представники ТОВ «Київський міжнародний інститут соціології ЛТД» провели соцопитування внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Шепетівському районі

    Дане дослідження проводиться спільно з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні та ГО «Центр «Соціальні індикатори», в рамках організації Національної моніторингової системи. Соцопитування виконується в межах проекту «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого від конфлікту населення в Україні» за фінансування Європейського Союзу.
   Спрямований проект на вивчення потреб людей після переселення та підготовку відповідних рекомендацій для Уряду України.
   Проект виконується шляхом збору даних у 24-х областях України та м. Києві, їх обробки та аналізу щодо місць розміщення ВПО, здійснених ними переміщень та намірів переміщуватися надалі, намірів щодо повернення, основних соціально-економічних проблем, сприйняття громадами ситуації з ВПО, інтегрованості ВПО до місцевих громад тощо. Отримана інформація характеризуватиме комплексний профіль ВПО в Україні і буде доступною для всіх зацікавлених сторін.
   За сприяння управління соціального захисту населення Шепетівької РДА 26 листопада проведено соцопитування внутрішньо переміщених осіб, які проживають у районі.

27.11.2018 р.