Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


На апаратній нараді заслухано інформацію щодо підготовки та відзначення в районі Міжнародного дня інвалідів

    26 листопада 2018 року голова районної державної адміністрації Роман Підопригора провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих установ та організацій району. На ній було заслухано інформацію т.в.о. начальника управління соціального захисту населення адміністрації Ганни Більчук щодо підготовки та відзначення в районі Міжнародного дня інвалідів.
   У своїй доповіді Ганна Володимирівна зупинилась на основних положеннях чинного законодавства щодо соціального забезпечення осіб з інвалідністю, практичному забезпечені даної категорії населення технічними та іншими засобами реабілітації. Зазначила, що в районі на обліку перебуває 1878 осіб з інвалідністю. Протягом року в санітарно-курортних закладах оздоровлено 13 осіб, 16 - отримали компенсацію за путівки, до 9 травня інваліди війни отримали грошову допомогу, особи, які мають автомобілі отримують компенсацію на пальне та технічне обслуговування, інших соціальних послугах.
   Також, Гання Більчук коротко зупинились на заходах, які будуть проведені в районі з нагоди Міжнародного дня інвалідів.
    Далі на нараді були розглянуті основні питання діяльності управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації та окремих установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності району.

27.11.2018 р.