Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено спільне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

   Під головуванням першого заступника голови адміністрації Сергія Пономарьова 22 листопада 2018 року відбулося спільне засідання робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, з дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
   В роботі комісії взяли участь: представники Шепетівського управління ГУ ДФС в Хмельницькій області, Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, Шепетівського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Хмельницькій області, Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, управління соцзахисту населення, фінансового управління, відділу економічного розвитку, промисловості та інфраструктури, представники Ленковецької та Судилківської ОТГ.
    Відкриваючи засідання, Сергій Олександрович наголосив, що головною метою проведення зустрічей з суб’єктами господарювання є налагодження конструктивного діалогу та тісної співпраці. "Важливим є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо змін у трудовому законодавстві, а також фінансової відповідальності за порушення вимог законодавства про працю та зайнятість. Така робота приносить свої позитивні результати, зокрема реалізація вжитих у районі заходів дала змогу вивести із «тіні» - 217 осіб «, - зазначив Сергій Олександрович.
    Під час засідання перший заступник звернув увагу присутніх на те, що акцизний податок повністю надходить до місцевого бюджету, відіграє важливу роль у формуванні його дохідної частини. Бюджети сільських рад формуються із поступлень єдиного податку, акцизного збору, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку.
    На комісії заслуховувався малий бізнес Судилківської сільської ради. Представники об’єднаних територіальних громад надали інформацію щодо проведених заходів у напрямку легалізації найманої праці та погашення боргів фізичними особами-підприємцями по єдиному соціальному внеску та збільшення надходжень від торгівлі підакцизних товарів. Присутні суб’єкти господарювання озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі своєї діяльності. Комісією було заслухано спеціалістів Ленковецької, та Судилківської сільських рад, на яких покладені обов’язки інспекторів, про проведену ними за звітний період 2018 року інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями по офіційному працевлаштуванню найманих працівників та виплати заробітної плати на рівні не менше мінімально встановленого законодавством.
   За підсумками засідання комісії керівники підприємств та підприємці мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на питання та рекомендації щодо їх вирішення.

23.11.2018 р.