Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Профілактичний рейд

   22 листопада 2018 року, з метою профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, залишення дітей без батьківського піклування, перевірки інформації про неналежне виконання батьківських обов’язків, працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації спільно з працівниками центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Підліток» на території Пліщинської сільської ради. У ході проведення рейду обстежено умови проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
   Крім того, проведено профілактичні бесіди з 2 учнями навчальних закладів та їх батьками щодо недопущення пропусків без поважних причин у навчанні.
   Проведено профілактичну бесіду щодо недопущення правопорушень та злочинів у подальшому з неповнолітнім, який перебуває на профілактичному обліку у підрозділі сектору ювенальної превенції Шепетівського ВП ГУНП.
   За результатами перевірок складено акти обстеження умов проживання дітей. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, а також про дотримання правил пожежної безпеки.

23.11.2018 р.