Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Зберігання насіння овочевих культур

   Тільки при правильному зберіганні насіннєвий матеріал дасть дружні сходи здорових рослин. Порушення правил зберігання може призвести до зниження схожості та ураження хворобами насіння, а в результаті, до погіршення якості та врожайності овочевих культур.
   На зберігання закладають партії кондиційного насіння згідно з вимогами ДСТУ 7160:2010 «Насіння овочевих, баштанних, кормових та пряноароматичних культур. Сортові та посівні якості».
   Відповідно до вимог стандарту, насіння зберігають окремими партіями за культурами, сортами (гібридами, лініями, популяціями), категоріями, генераціями, показниками якості, роком врожаю, походженням, розміщуючи згідно з документами на сортові і посівні якості насіння.
   Елітне та гібридне насіння зберігають окремо від репродукційного насіння. Вологість насіння протягом усього періоду зберігання не повинна перевищувати критичну. Для редиски, редьки, салату критична вологість складає 6%, кольрабі, ріпи, брукви – 7%, капусти, турнепсу, дині, селери, пастернаку - 7,5%, кабачків, патисонів, огірків, гарбузів, баклажанів – 8%, моркви, кавунів, петрушки – 8,5%, цибулі, томату, кропу – 9%, буряків столових і кормових, квасолі, шпинату – 10%, гороху овочевого – 10,5%, щавлю – 11%, кукурудзи цукрової і розлусної – 12%.
   Для зменшення вологообміну з навколишнім середовищем насіння, призначене для довготривалого зберігання (строком понад 1 рік), рекомендовано упаковувати у вологонепроникну і герметичну тару. Під час зберігання насіння в запакованому вигляді його розміщують у штабелях із мішків, контейнерів різного типу чи на полицях (пакети, торбинки, посудини).
   Насіння, запаковане в мішки, штабелюють висотою, не більше 6-12 мішків, етикетками назовні. Стійкості штабеля досягають укладанням мішків у шаховому порядку з чергуванням рядів за довжиною та шириною упаковки.
   Штабелі чи контейнери складають на піддони або настили з віддаленням від підлоги не менше ніж на 15 см, а від стіни — 70 см. Розміри штабелів чи контейнерів та відстань між ними повинна забезпечувати зручне відбирання проб насіння з будь-якого місця і проведення технологічних операцій з догляду та переміщення насіння. Для зручності приймання, відпускання насіння і догляду за ним між штабелями залишають технологічні проходи шириною не меншою ніж 1,5 м.
   Кожну партію насіння складають у штабелі за культурами і сортами, а у межах сорту — за репродукціями.
   Не допустиме зберігання поряд насіння, подібного за видами, а саме;
   - капусти різних видів, брукви, турнепсу, ріпи і гірчиці:
   - редиски і редьки;
   - буряків кормових, столових і цукрових;
   - моркви столової і кормової;
   - кропу і фенхелю.
   Також не допустимо зберігання поряд насіння:
   - однієї культури, але різних сортів і репродукцій;
   - одного сорту, але різних партій, сортів і посівних якостей.
   Під час зберігання насіння в мішках не рідше ніж 1 раз у 6 місяців штабелі перекладають, переміщуючи верхні ряди мішків донизу, а нижні — угору.
   Кожну партію насіння складують окремо і позначають штабельним ярликом, у якому зазначають:
   - назву країни-виробника;
   - назву підприємства-виробника, постачальника та його юридичну адресу;
   - культуру;
   - сорт (гібрид, лінія);
   - категорію;
   - рік урожаю;
   - номер партії;
   - масу партії;
   - кількість місць;
   - сортову чистоту;
   - вологість;
   - схожість;
   - державний документ на насіння (назву, номер, дату, строк чинності).
   Загальний стан насіння в процесі зберігання контролюють також органолептично (колір, блиск, запах). У разі симптомів втрати характерного кольору та блиску насіння, появи стороннього запаху (плісняви, солодового, затхлого, оселедцевого) негайно приймають оперативні заходи оптимізації умов зберігання.
   Результати спостережень за станом зберігання насіння записують у журнал спостережень та контролювання стану насіння.
   Періодично необхідно здійснювати контроль якості зберігання насіння шляхом відбору проб та їх перевірки в лабораторіях акредитованих на здійснення діяльності з оцінки відповідності у сфері насінництва та розсадництва.
   Насіння має підтверджуватись офіційними документами. Стандарт, який регламентує вимоги до документації на насіння сортів і гібридів овочевих, баштанних рослин і кормових коренеплодів – Національний стандарт України ДСТУ 8439:2015, чинний з 01.07.2017 (наказ ДП «УкрНДНЦ» від 28 вересня 2015 р. № 118).

   Головний спеціаліст відділу
   контролю в сфері насінництва та розсадництва
   Головного управління Держпродспоживслужби
   в Хмельницькій області
   Валентина Стародубова

22.11.2018 р.