Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня Гідності та Свободи

   21 листопада біля Дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників АТО відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня Гідності та Свободи. Участь у заходах взяли перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Пономарьов, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, помічник народного депутата України Романа Мацоли – Ірина Топчій, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, громадськість.
   У своїх виступах представники влади зазначили, що сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. Під час Революції Гідності українці постали перед всім світом як сама незламна і нескорена нація. Відстояли для себе найвищу цінність – честь, гідність, свободу, проявивши свою готовність до активності і єдності заради майбутнього.
   Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та полеглих за незалежність та цілісність держави воїнів АТО, поклали квіти до Дошки пам’яті.
   З нагоди дня Дня Гідності та Свободи у навчальних закладах району відбулися тематичні уроки про видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, конференції, круглі столи, виховні години. Закладами культури району організовано та проведено заходи, приурочені пам’ятній даті, зокрема, виставки, фоторепортажі, години історії, бесіди тощо.

21.11.2018 р.