Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


СПІЛЬНО ШУКАЛИ ШЛЯХИ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМ ЛЮДЕЙ ІЗ ВАДАМИ ЗОРУ

   15 листопада у приміщенні міської ради відбувся круглий стіл на тему: «Проблеми соціальної реабілітації осіб з інвалідністю по зору та шляхи їх подолання». Основною метою проведення заходу було привернення уваги суспільства до проблем людей із порушенням зору та виховання серед людей толерантного ставлення до осіб з особливими потребами.
   Захід проводився Шепетівською територіальною первинною організацією УТОС в рамках благочинної акції «Один день ночі» та заходів до Міжнародного дня Білої тростини, Всесвітнього дня сліпих та Міжнародного дня інвалідів.
   До участі в обговоренні були запрошені та долучилися представники виконавчого комітету міської ради, районної державної адміністрації, Шепетівської центральної районної лікарні, міського відділу поліції та місцевих засобів масової інформації.
   Шепетівською територіальною первинною організацією УТОС було запропоновано розглянути найвагоміші питання для членів організації. Учасники круглого столу обговорили питання соціального захисту та соціальної реабілітації осіб з глибокими вадами зору. Зокрема, забезпечення технічними засобами реабілітації та путівками на санаторно-курортне лікування.
   Також обговорили медичне обслуговування осіб з інвалідністю по зору, одиноких та одиноко проживаючих осіб, зубопротезування, оформлення групи інвалідності та Індивідуальної програми реабілітації.
   Наступними було розглянуто питання обладнання автобусних зупинок, паркування автомобілів на тротуарах, порушення правил висадки і посадки пасажирів водіями.
   Насамкінець розглянули питання впровадження інклюзивного навчання дітей з глибокими вадами зору тощо.

   За матеріалами сайту Шепетівської міської ради

16.11.2018 р.