Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулась нарада-семінар з питань бджільництва

   8 листопада 2018 р. спеціалістами Шепетівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проведено нараду-семінар з питань бджільництва із залученням пасічників, агровиробників та органів місцевого самоврядування.
   Нарада-семінар відбулась на виконання листа Заступника міністра аграрної політики і продовольства України від 12.10.2018 р. №37-13-11/23177 щодо правового регулювання бджільництва, з метою подальшого інформування органів місцевого самоврядування, пасічників та агровиробників, для підвищення рівня поінформованості всіх зацікавлених сторін щодо питань правового регулювання галузі бджільництва та використання засобів захисту рослин і сприяння належному діалогу між ними.
   На нараді присутніх ознайомлено із Законом України «Про бджільництво», Інструкцією щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл, Методичними рекомендаціями Всеукраїнського громадського обєднання «Спілка пасічників України», останні роздані всім учасникам наради.

   Головний спеціаліст РУ ГУ ДПСС в Хмельницькій обл.
   Савіцький В.М.

14.11.2018 р.