Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Питання належного забезпечення життєдіяльності населених пунктів району в разі тимчасового припинення газопостачання розглянуто на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС

   8 листопада до районної державної адміністрації надійшов лист від ПАТ «Шепетівкагаз», в якому адміністрація підприємства повідомляє, що у зв’язку з тим, що ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» і досі не забезпечило врегулювання заборгованості перед ПАТ НАК «Нафтогаз України» та не підтвердило обсяги природного газу (номінації) від ПАТ НАК «Нафтогаз України», а також здійснює крадіжку природного газу самовільно втрутившись в газорозподільну мережу м. Шепетівки, ПАТ «Шепетівкагаз» змушене звернутись до ПАТ «Укртрансгаз», як Оператор ГТС, про зупинення транспортування газу в точці виходу з газотранспортної системи на ГРС м.Шепетівка. В свою чергу це призведе до зупинення постачання природного газу до окремих населених пунктів Шепетівського району, зокрема - Судилківської ОТГ.
   Проаналізувавши дану ситуацію, сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Пономарьова відбулось позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому розглянуто ряд питань щодо забезпечення життєдіяльності населених пунктів в разі тимчасового припинення газопостачання.
   Члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Шепетівській РДА, заслухавши повідомлення про виникнення обставин, що становлять загрозу безпеці постачання природного газу та можуть спричинити настання кризової ситуації, прийняли ряд рішень. Серед яких: Судилківській ОТГ рекомендовано провести засідання ТЕБ та НС, розробити план заходів по ліквідації надзвичайної ситуації у випадку припинення газопостачання; повідомити населення про ситуацію що склалась; спеціалізованим службам району підготуватись до ліквідації можливих наслідків та інші.

12.11.2018 р.