Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Своє професійне свято відзначили працівники культури району

   9 листопада 2018 року в актовій залі Шепетівської райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.
   Привітали з професійним святом працівників культури: керівник апарату райдержадміністрації Наталія Лінник, заступник голови районної ради Артур Мовсісян, помічник народного депутата України Романа Мацоли – Ірина Топчій, керівники окремих підприємств, організацій та установ району.
   «Культура робить людину особистістю, вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними – несхожими на інших. Завдяки Вашій роботі діти та молодь вчаться любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, в свою чергу, сповнює їх високими патріотичними почуттями. Тож від усієї душі ми вдячні Вам за сумлінне служіння благородній справі - збереження і розвитку української культури» - сказала Наталія Миколаївна.
   Від імені голови райдержадмінітсрації Романа Підопригори та колективу адміністрації вона привітала працівників культури із професійним святом, побажала миру, творчої наснаги, натхнення у такій важливій для суспільства справі, як культурне навчання та виховання.
   За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, досягнення високої майстерності у професійній діяльності та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники галузі.
   Свято супроводжувалося виступами талановитих працівників культури.

09.11.2018 р.