Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


В рамках реалізації місячника правових знань та правової освіти для орендарів земельних ділянок, фермерам, сільгоспвиробникам Шепетівського району «Кабмін розширив список дотацій і субсидій для фермерів»

   Кабінет міністрів України схвалив проект постанови, що гарантує субсидії для нових фермерських господарств в розмірі 3 тис. гривень. Мінагрополітики спільно з профільними фермерськими представництвами розробили ряд інновацій і змін, які полегшать доступ фермерів до фінансових ресурсів.Тепер мінімальний розмір субсидії складе 60 тис. гривень на одне фермерське господарство. Крім цього, бюджетна субсидія буде видаватися з розрахунку на кожного члена фермерського господарства в розмірі 5,5 прожиткових мінімумів (до 30 тис. гривень на одне фермерське господарство).
    При цьому Україні створять державний аграрний реєстр, який дозволить надавати державну підтримку селянам-одноосібникам в рамках програм держпідтримки АПК. Сьогодні готуються пропозиції щодо законопроекту, щоб в Україні з'явився державний аграрний реєстр. Ключове рішення з цього питання буде прийнято ще в цьому році. Оскільки, селяни-одноосібники сьогодні не можуть скористатися програмою держпідтримки фермерів, бо більшість з них не зареєстровані як підприємці.
   Впровадження аграрного реєстру дозволить вирішити цю проблему і більш ефективно використовувати «фермерський мільярд». Укрдержфондом до кінця року чекає понад 2 тис. заявок за програмою підтримки новостворених фермерських господарств. Наступного року фонд має намір «сприяти спілкуванню фермерів і банків» в частині кредитування с/г виробників з компенсацією за рахунок держпідтримки.

   Юридичний сектор апарату адміністрації

09.11.2018 р.