Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Регіональний тренінг для прийомних батьків

   З метою розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 6-9 листопада 2018 року на базі Шепетівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходить регіональний тренінг для прийомних батьків, батьків-вихователів, сім’ї, які функціонують більше 2-х років, зокрема:

   6-9 листопада для прийомних батьків та батьків-вихователів Ізяславського, Полонського, Шепетівського, Славутського районів,
   8-9 листопада для прийомних батьків та батьків-вихователів м.Славута, м.Шепетівка, м.Нетішин.
   Навчання батьків вихователів передбачено постановами Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року №564-565.
   Тренінг проводять заступник директора обласного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Мельник Наталія Валентинівна та провідний фахівець із соціальної роботи обласного центру Яцух Тетяна Сергіївна, які підготували методичний і практичний матеріал для виховання різних вікових категорій дітей, аналіз проблемних ситуацій спілкування в сім’ї та в суспільстві.
   Учасників тренінгу привітав перший заступник голови Шепетівської райдержадміністрації Пономарьов Сергій Олександрович, побажав успіхів та результативності організованого навчання.

07.11.2018 р.