Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


На черговій апаратній нараді заслухано інформацію про хід реформування в районі закладів охорони здоров’я

   5 листопада 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Пономарьов провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих установ та організацій району. На ній було заслухано інформацію головного лікаря комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрія Нечипорука про хід реформування в районі закладів охорони здоров’я.
   Зокрема, у своїй доповіді Андрій Григорович коротко зупинився на основних етапах реформування первинної медико-санітарної допомоги, юридичних аспектах. Зазначив, що на сьогодні Шепетівською районною радою прийняті усі необхідні рішення. Як результат – значно збільшилось фінансування підприємства. На сьогодні це 10 млн. грн. на квартал. Це дало можливість підвищити заробітну плату працівникам лікарні, проводити роботи по покращенню якості та доступності надання медичної допомоги населенню, покращенню матеріально - технічної бази.
   Так, 27 із 34 лікарів забезпечені комп'ютерами, які використовують безкоштовну програму МІС (медична інформаційна система) Helsi. Станом на 02.11.2018 року зареєстровано 46768 (61%) декларацій пацієнта з лікарем. Закуплено медичного обладнання на суму понад 200 тис. грн., замінено вікна та вхідні двері в амбулаторії с. Михайлючка, в дитячій амбулаторії №6, проведено ремонтні роботи в амбулаторії с. Чотирбоки та інші.
   Організовано можливість безкоштовного стоматологічного огляду пацієнтам закладу як в стоматологічній поліклініці ЦРЛ так і в приватному стоматологічному закладі «Фенікс Дент». В подальшому буде організоване надання безкоштовної стоматологічного обслуговування дітей.
   Вивчається питання придбання УЗД апарату для безкоштовного обслуговування пацієнтів, які мають декларації на медичне обслуговування з підприємством.
   Планується придбання службового житла для молодих спеціалістів.
   Закінчується процедура приєднання міжлікарняної аптеки №178 до підприємства, що дасть можливість доступності лікарських засобів до жителів села.
   Отже, план розвитку підприємства щодо ефективного реформування виконується і я дякую районній державній адміністрації та районній раді за всебічну підтримку, - підсумував Андрій Нечипорук.
   Далі на нараді були розглянуті основні питання діяльності управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації та окремих установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності району.

05.11.2018 р.