Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Привітали працівників соціальної сфери Шепетівщини із професійним святом

   З нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери сьогодні, 2 листопада 2018 року, в залі засідань районної ради відбулися урочистості.
   З професійним святом всіх, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації, привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Пономарьов, голова районної ради Петро Дзяворук та голова профспілки працівників державних установ Катерина Колбасовська.
   «Я схиляюся перед тією титанічною працею, якою ви щодня займаєтесь. Спасибі вам за все те, що ви робите для людей, які без ваших зусиль, ваших знань, вашого терпіння, вашого вміння поводитися з людьми не змогли б вирішити своїх проблемних питань. В переддень свята я бажаю вам невичерпного оптимізму та бажання працювати на благо людей. Міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів та подальших успіхів у вашій нелегкій роботі», - зазначив Сергій Олександрович.
   З нагоди свята в залі зібрались трудові колективи управління соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей. За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята – кращих працівників соціальної сфери району нагородили Почесними грамотами, подарунками та квітами від районної державної адміністрації та районної ради.
   Порадували винуватців свята чудовими піснями і учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.

   Грамоти отримали:
   1. Тріщук Олена Олександрівна - соціальний працівник Судилківської сільської ради.
   2.Мазур Надія Петрівна - соціальний робітник Ленковецької сільської ради.
   3. Лисун Надія Ростиславівна - соціальний робітник Грицівської селищної ради.
   4.Гаврилюк Валентина Іванівна - начальник Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області.
   5.Ващук Тетяна Сергіївна - начальник відділу з питань призначення і перерахунку пенсій №21 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.
   6. Цідик Андрій Степанович – фахівець із соціальної роботи Шепетівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.
   7. Тригубець Світлана Сергіївна – провідний спеціаліст з питань зайнятості, відділу взаємодії з роботодавцями Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.
   8. Гончарук Вікторія Сергіївна – спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення та обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, контролю за правильністю призначення і виплати пенсій та взаємодії з соціальними фондами, громадськими організаціями і засобами масової інформації управління соціального захисту населення Шепетівської районної державної адміністрації.
   9.Гладка Світлана Іванівна – спеціаліст сектору прийняття рішень відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Шепетівської районної державної адміністрації.
   10. Демчук Людмила Олександрівна – соціальний працівник Шепетівського територіального Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

02.11.2018 р.