Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

   26 жовтня 2018 року під головуванням заступника голови адміністрації Ліліани Танасієнко відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Шепетівської районної державної адміністрації.
    На порядок денний було винесено та розглянуто 5 питань, а саме: питання про доцільність (недоцільність) позбавлення матері батьківських прав; 1 питання про влаштування новонародженої дитини у дитячий будинок; про продовження терміну перебування малолітньої дитини у ХСБД «Берізка»; про стан утримання, навчання та виховання малолітніх дітей їх батьками; питання про затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
   Всі питання порядку денного попередньо ретельно вивчені та опрацьовані працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації. Члени комісії активно взяли участь в обговоренні проблемних питань.
   За результатами засідання, з метою захисту прав та законних інтересів дітей, по розглянутиїх питаннях були прийняті відповідні рішення.

29.10.2018 р.