Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

   24 жовтня 2018 року у приміщенні Михайлюцької сільської ради під головуванням заступника голови райдержадмінітсрації Ліліани Танасієнко відбулося виїзне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
   З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства на засідання були запрошені суб’єкти господарювання сіл Михайлючка, Городнявка, Конотоп, Цмівка та Червоний Цвіт, які здійснюють діяльність у торгівлі, громадському харчуванні та деревообробній галузі (пилорами).
   В роботі комісії взяли участь представники управління Держпраці у Хмельницькій області, Шепетівського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області, управління соцзахисту населення Шепетівської РДА, Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області, Михайлюцької та Городнявської сільських рад.
   На засіданні Ліліана Петрівна звернула увагу присутніх на те, що бюджети сільських рад формуються із поступлень єдиного податку, акцизного збору, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку. Зауважила, що акцизний податок повністю надходить до місцевого бюджету і відіграє важливу роль у формуванні його дохідної частини. Саме тому сьогодні дуже важливо усім субєктам господарювання працювати у правовму полі.
   Щодо заходів, які вживаються правоохоронними органами при порушені правил торгівлі алкогольними напоями та табачними виробами без ліцензії розповів дільничий Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області. На порушеннях, які виявлені щодо виплати заробітної плати, детінізації бізнесу, легалізації трудових наголосив представник управління Держпраці у Хмельницькій області. Про відпуску товарів по торгівельним об’єктах без чеків ( касового апарату) та відповідльність по даних питаннях розповів представник Шепетівського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області.
   Присутні суб’єкти господарювання озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі своєї діяльності, а саме: питання єдиного податку, акцизного збору, податку на нерухоме майно, земельного податку.
   За результатами засідання робочої групи дані відповідні доручення, а присутніх підприємців зобов’язано дотримуватись у своїй діяльності вимог трудового законодавства.

26.10.2018 р.