Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Звернення голови райдержадміністрації Романа Підопригори з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

   Шановні жителі Шепетівщини! Дорогі ветерани!
   28 жовтня 2018 року ми разом з усією державою відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників! Це свято всього українського народу, який вистояв у запеклій боротьбі з ненависним ворогом.
   Та, перш за все, – це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наша пам’ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку синівську вдячність воїнам-визволителям.
   З гордістю ми вшановуємо тих небагатьох визволителів, які, на щастя, досі живуть серед нас, та з вдячністю згадуємо тих, кого, на жаль, уже немає. Низько вклоняюся всім тим, хто доклав зусиль до визволення України від нацизму і виховав покоління, яке здобуло незалежність для нашої держави.
   Шана і низький уклін вам, дорогі ветерани! Ви здобули Перемогу. Повернули хід історії так, що сьогодні ми будуємо власну державу на радість усім вам і на щастя вашим дітям та онукам. У цей важкий для Батьківщини час ваші мужність і відвага стали прикладом для тисяч молодих українців, які нині постали на захист рідної землі.
   Щиро вітаємо Вас зі святом. Бажаємо мирного і світлого неба над головою, добра і щастя кожній родині, здоров'я, добробуту, тепла й затишку, а також плідної праці на благо Шепетівського краю!
   Зі святом!

26.10.2018 р.