Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


На черговій апаратній нараді заслухано інформацію про хід реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО»! на території Шепетівського району

   22 жовтня голова районної державної адміністрації Роман Підопригора провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих установ та організацій району. На ній було заслухано інформацію завідувача юридичного сектору апарату адміністрації Ілони Мудрик про хід реалізації на території Шепетівського району загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО»!
   Зокрема, у своїй доповіді Ілона Володимирівна повідомила, що даний Проект реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою БПД та територіальними органами юстиції за підтримки міжнародної організації «Нове правосуддя» та іншими донорами. Метою є підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян шляхом інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті. Цільовою аудиторією вказаного проекту є громадяни України віком від 16 років.
   Вона коротко зупинилась на основних шляхах реалізації проекту, заходах, які уже втілені та проведені на території району станом на жовтень 2018 року.
   Далі на нараді були розглянуті основні питання діяльності управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації та окремих установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності району.

22.10.2018 р.