Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Шепетівщина серед найкращих!!!

   12 жовтня, напередодні Дня українського козацтва, захисника України й Покрови Пресвятої Богородиці в Центрі культури і дозвілля «Перлина» Красилівської міської ради було проведено заключний гала-концерт обласного фестивалю-конкурсу сценічних творів військово-патріотичної тематики, який крокував по області з вересня місяця.
   Фестиваль-конкурс проводиться з метою пропагування кращих зразків мистецтва патріотичного спрямування, виховання у підростаючого покоління почуття любові до рідної землі, поваги до пам’яті її захисників.
   Кращі колективи та виконавці з усіх куточків Хмельниччини – володарі першої, другої і третьої премій у чотирьох жанрах: «Вокал», «Художнє слово», «Інструментальна музика» та «Хореографія» – оспівували у вокальних, поетичних, музичних і хореографічних творах героїчне минуле й буремне сьогодення України та щиру любов до своєї Вітчизни.
   Надзвичайно приємно, що колективи Шепетівського району не залишилися осторонь, а були запрошені на гала-концерт, як кращі виконавці, номінанти першої та другої премій.
   Учасниками стали колектив Шепетівського РБК «У всіх на вустах», вокальний дует «Поляночка» Судилківського ОТГ, соліст РБК П.Яцишин та аматор Білопільського СК Ленковецької ОТГ Г.Никончук.
   Усіх учасників по завершенню фестивалю було нагороджено кубками та дипломами.
   Поїздка відбулася за сприянням ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли».

16.10.2018 р.