Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулися районні військово-патріотичні змагання, присвячені Дню захисника України

   З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу учнів шкіл району на базі Плесенської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися районні військово-патріотичні змагання, присвячені Дню захисника України.
   За положенням змагань юнаки та дівчата змагалися у різних конкурсах та долали різні перешкоди. Приємною несподіванкою стала перемога у стрільбі з пневматичної гвинтівки серед юнаків та дівчат учениці Пліщинської ЗОШ І-ІІІ ст. Пісної Ольги, а Пасічник Анастасія, учениця Плесенської ЗОШ І-ІІІ ст., яка у майбутньому мріє пов’язати свою професійну діяльність з поліцією, була найкращою у конкурсі «Розбирання та складання автомата» та «Спорядження магазина». Підтягування на перекладині та комплексно-силову вправу краще за всіх виконав учень Горднявської ЗОШ І-ІІІ ст. Биковський Тарас - чемпіон області з даних видів обласної спартакіади допризовної молоді.
    За підсумками усіх випробувань та комплексної естафети переможцями районних військово-патріотичних змагань, присвячених Дню захисника України, стали учні Плесенської ЗОШ І-ІІІ ст., друге та третє місце посіли учні Городнявської та Пліщинської ЗОШ І-ІІІ ст.

11.10.2018 р.