Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Організаційна нарада щодо порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців

   Керівник апарату райдержадміністрації Наталія Лінник провела нараду щодо порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців
   В нараді взяли участь керівники самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники та спеціалісти структурних підрозділів апарату і малочисельних підрозділів районної державної адміністрації.
   Про проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців інформувала завідувач сектору з питань персоналу апарату райдержадміністрації Тетяна Чайка. Вона, зокрема, ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, алгоритмом дій державних службовців (спеціалістів) та безпосередніх керівників у ході проведення щорічного оцінювання.
   В ході наради Наталія Лінник зазначила: «Метою оцінювання є визначення якості виконання державним службовцем поставлених завдань, а також прийняття рішень щодо його преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні. Оцінювання проводиться з дотриманням принципів об’єктивності, достовірності, поступливості та прозорості, взаємодії та поваги до гідності».
   По закінченню наради Тетяна Чайка рекомендувала керівникам структурних підрозділів та їх працівникам обговорити питання щодо формування завдань та ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців на 2019 рік.

09.10.2018 р.