Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


У Михайлючці відбулося засідання любительського об'єднання "Омріяні мандри"

   На виконання наказу Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва від 27.02.2018р. №18 «Про проведення обласного конкурсу любительських об’єднань «Світ моїх захоплень»» у першому етапі, який проводився у районах, переможцем визначено любительське об'єднання "Омріяні мандри", що працює при будинку культури с. Михайлючка.
   Любительське об'єднання запропоновано для участі у обласному етапі конкурсу.
   5 жовтня у будинку культури с. Михайлючка відбулося відкрите засідання любительського об'єднання "Омріяні мандри". Його учасники здійснили віртуальну подорож до країни Сонця, що сходить,- Японії. Познайомились з культурою, освітою і мистецтвом цієї дивовижної держави. Засідання пройшло в дружній невимушеній обстановці. Тетяна Мартинюк та Любов Яворська розповіли про виховання та освіту в Японії. Яна Врублевська повідала про релігію, яку сповідують японці, Олена Руденко та Наталія Тещенко розповіли про аніме, театр кабукі, бонсай та ікебану, Ірина Романюк – про технології. Перукар Ольга Дячук створила чудову японську вінтажну зачіску, яку продемонструвала її онучка Олічка. Ансамбль східного танцю «FRESH» виконав японський танець і хоку, а Тетяна Мацібора виконала пісню японською мовою. Відбулась також чайна церемонія, яку провела Віка Мартинюк і майстер-клас з приготування суші від Тетяни Костюк-Августинович.
   Оцінювали роботу любительського об’єднання журі під керівництвом заступника директора обласного наукового-методичного центру культури і мистецтв О.В.Ільїнська, у складі якого були присутні завідуючі відділами цього ж центру Валентина Вибодовська та Валентина Петрова.

09.10.2018 р.