Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулося засідання організаційного комітету до Дня захисника України

   Сьогодні під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Наталії Лінник відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до святкування Дня захисника України.
   Учасники оргкомітету висловили пропозиції щодо організації заходів з вшанування захисників нашої держави, які у різні часи з гідністю виконували та виконують і нині свій громадянський обов’язок.
   Районний захід відбудеться 12 жовтня о 09.30 год. у залі засідань Шепетівської районної ради. Під час його проведення грамотами районної державної адміністрації та районної ради будуть нагороджені захисники України, відбудеться покладання квітів та корзини до Дошки пам’яті загиблих воїнів АТО.
   До святкових заходів планується долучити молодь району, аби на прикладах своїх земляків, молоде покоління мало змогу не лише сформувати образ сучасного захисника, а й взяти за взірець їх мужність, відданість обов’язку та Батьківщині.
   Заходи тематичного спрямування, приурочені Дню захисника України та Дню Українського козацтва відбудуться у всіх навчальних та позашкільних закладах освіти та закладах культури району.
   Запрошуємо громадськість прийняти участь у заходах.