Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ІНФОРМУЄ

Профілактика вірусного гепатиту А
   Вірусний гепатит А – гостре інфекційне захворювання печінки, викликане вірусом. Джерелом інфекції є хвора людина. Інфекція передається, здебільшого, фекально-оральним шляхом. Основним фактором передачі є, насамперед, питна вода, а також харчові продукти, овочі та фрукти, котрі вирощені на зрошувальних грунтах.
   Вірусний гепатит А вважається сезонним захворюванням, як правило, збільшення випадків захворювання спостерігається в осінньо-зимовий період.
   Вірус гепатиту А досить стійкий у навколишньому середовищі. При кімнатній температурі він може зберігатися до двох тижнів, а при температурі +4 С протягом кількох місяців.
   З 1995 року захворюваність на вірусний гепатит А знижується, однак, за даними ВООЗ, щорічно за медичною допомогою звертаються від 70 до 150 тис. осіб. На сьогодні – це одна з найпоширеніших у світі інфекцій.
   В Україні за останні 5 років на вірусний гепатит А перехворіло близько 400 тисяч осіб, кожний третій хворий – дитина.
   Важливу роль у попередженні виникнення та розповсюдженості гепатиту А відіграє громадська свідомість та дотримання правил особистої гігієни. Щоб уникнути захворювання рекомендовано:
   1) вживати доброякісну питну воду, що подається водопровідними джерелами централізованого та нецентралізованого водопостачання, котрі контролюються;
   2) воду з нецентралізованих джерел (колодязів, копанок тощо) перед вживанням кип’ятити;
   3) не використовувати воду із сумнівних джерел;
   4) не вживати продукти, придбані на стихійних ринках;
   5) дотримуватись технологічного (температурного) режиму приготування їжі;
   6) ретельно мити перед вживанням овочі та фрукти;
   7) регулярно мити руки.

04.10.2018 р.