Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Вшанування педагогів-ветеранів Шепетівщини

   У рамках відзначення Дня працівника освіти, за ініціативи районного відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму адміністрації, 3 жовтня відбулась святкова зустріч керівників району із педагогами-ветеранами, які вже завершили невтомну працю на шкільній ниві та виховали не одне покоління освічених шепетівчан.
   На святі були присутні голова райдержадміністрації Роман Підопригора, голова районної ради Петро Дзяворук, помічник народного депутата України Романа Мацоли – Ірина Топчій та начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму адміністрації Наталія Грабельнікова.
   У своїх виступах керівники району висловили вдячність педагогам-ветеранам за самовіддану та подвижницьку працю, значний особистий внесок у розвиток освіти району, адже вони вклали душу, серце, свій талант і знання у відповідальну справу - навчання та виховання підростаючого покоління.
   За довголітню сумлінну працю в освітянській галузі, значний особистий внесок у розвиток освіти району, зразкове виконання своїх посадових обов'язків, високий професіоналізм, кращі ветерани освіти були відзначені Грамотами Шепетівської районної державної адміністрації та районної ради, цінними подарунками і квітами. А колишнього інспектора-методиста відділу освіти Шепетівської райдержадміністрації Цимбалюк Людмилу Іллівну занесено до Книги Пошани Шепетівської районної ради.
   Святкову атмосферу доповнили учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.
   За організацію та проведення заходу відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму адміністрації висловлює щиру подяку народному депутату України Роману Мацолі, голові райдержадміністрації Роману Підопригорі, голові районної ради Петру Дзяворуку та директору Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства Петру Трофімчуку.

04.10.2018 р.