Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


На черговій апаратній нараді заслухано інформацію про стан і тенденції розвитку поштового зв’язку на території Шепетівського району

   1 жовтня голова районної державної адміністрації Роман Підопригора провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих установ та організацій району. На ній було заслухано інформацію начальника Шепетівського центру поштового зв’язку № 3 Лесі Омельчук про стан і тенденції розвитку поштового зв’язку на території Шепетівського району.
   Зокрема, у своїй доповіді Леся Леонідівна повідомила, що у відділеннях поштового зв'язку надається повний комплекс послуг, а саме: доставка рекламних та інформаційних матеріалів до абонентських скриньок, кур'єрська доставка по всій Україні, індивідуальні та згруповані грошові перекази, оплата і доставка рахунків, оформлення передплати друкованих видань, комерційна кореспонденція з відповіддю та ряд інших. На даний час у Шепетівському районі та м. Шепетівка діє 29 відділень поштового зв'язку. Загальна чисельність працівників складає 134 чол. (з них по місту – 61, по району – 73). Чисельність листонош: по місту - 25 чол., району - 48 чол.
   Також Леся Леонідівна запросила присутніх скористатися послугою з передплати періодичних видань, адже з 01.09.2018 року розпочалася передплатна компанія на 2019 рік.
   Далі на нараді були розглянуті основні питання діяльності управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації та окремих установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності району.

01.10.2018 р.