Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Звернення Президента з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

   Шановні співвітчизники!
   1 жовтня ми разом з усім цивілізованим світом відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.
   Збройна агресія Російської Федерації, анексія нею Криму та окупація частини Донбасу, блокада нашого транзиту до третіх країн, втрата приблизно чверті вітчизняного промислового потенціалу — це була спроба поставити нас на коліна. Безумовно — такі виклики негативно вплинули на курс національної валюти, пришпорили інфляцію, погіршили соціальну захищеність населення.
   Але Україна вистояла, піднялася і рушила вперед! Наша мета — якнайшвидше подолати шлях від заскорузлих радянських принципів проживання до європейських стандартів життя. Саме тому нами розпочато комплекс реформ у найважливіших сферах, зокрема пенсійній.
   Розумію, що позитив від цих вкрай необхідних змін громадяни відчують лише тоді, коли остаточно буде подолано спричинену здебільшого війною економічну кризу.
   Впевнений — спільними зусиллями влади та суспільства вдасться вирішити складні завдання з подолання бідності й життєвих негараздів пенсіонерів, ветеранів війни, праці та військової служби.
   Нехай цей день стане для усіх ще одним утвердженням наших одвічних цінностей, шанобливого ставлення до людей поважного віку, всенародної поваги та любові, визнання їх високих чеснот і заслуг.
   Дорогі наші батьки та матері! Бажаю вам доброго здоров’я на довгі роки, миру й благополуччя.

01.10.2018 р.