Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Працівники Хмельницької обласної державної адміністрації провели виїзний прийом громадян

  Сьогодні, 26 вересня 2018 року, у приміщенні Шепетівської райдержадміністрації відбувся виїзний прийом громадян, який провели директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької облдержадміністрації Гриневич Юрій Валентинович та начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької облдержадміністрації Дашковський Сергій Михайлович разом із головою райдержадміністрації Романом Підопригорою.
 На прийомі побувало троє мешканців району, які порушили різні питання життєзабезпечення населених пунктів. Перш за все, велике занепокоєння у мешканців с.Пліщин викликає питання незадовільного стану доріг. З проханням посприяти у проведені ремонту доріг по населеному пункті Пліщин, а зокрема - вулиці Шевченка, звернулась Наталія Курда.
 Про покращення телефонного та мобільного зв’язку у населених пунктах Хутір, Корчик та Романів звернувся Корчицький сільський голова Василь Кондратюк. У зв’язку з тим, що дані села знаходяться у лісовій зоні та є віддаленими від райцентру, вирішенням може стати встановлення вишки мобільного зв’язку «Київстар» про що і просить громада. Також Василь Романович висловив нарікання щодо відключень електроенергії, яке часто відбувається без попередження. За його словами, наразі відбувається щоденне кількагодинне відключення.
 Мешканець села Хутір Олександр Лютовський порушив питання проведення ремонту автобусної зупинки у даному населеному пункті та ремонту доріг як держаного так і місцевого значення.
 Усі питання були проаналізовані. На деякі з них були дані кваліфіковані відповіді. Ті, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль.

26.09.2018 р.