Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Програма «Fit for Partnership with Germany»

  В рамках двостороннього співробітництва Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany - Готові до співпраці з Німеччиною.
 Програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом організації бізнес-сесій в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

 У 2018-2019 роках українським менеджерам/підприємцям і керівникам підприємств пропонуються бізнес-сесії у Німеччині за наступними напрямками:
 1. Економічна кооперація без галузевої специфіки, за загальними напрямками (виробництво, надання послуг, торгівля тощо).
 2. Економічна кооперація з галузевою специфікою за напрямками:
 2.1 Економічна кооперація у сфері енергоефективності.
 2.2. Економічна кооперація у сфері переробки сміття/ екологічної утилізації відходів.
 2.3. Економічна кооперація у секторі охорони здоров'я/індустрії охорони здоров'я.
 2.4. Економічна кооперація в аграрному секторі: виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування.

 Учасниками Програми можуть стати керівники середньої і вищої ланки та менеджери зі складу кадрового резерву бізнес-структур, що планують або здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, та відповідають наступним вимогам:
 - вік від 25 до 45 років;
 - вища освіта;
 - посада - керівники середньої і вищої ланки та менеджери підприємств, що мають повноваження вести переговори і приймати рішення;
 - володіння іноземною мовою (англійська, російська — для керівників сільськогосподарських підприємств та топ-менеджерів);
 - підприємство зацікавлено у встановленні ділових зв'язків з підприємствами Німеччини.
 Тривалість стажування - один місяць за рахунок Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

 Як стати учасником Програми:
 1. Звернутись за інформацією або консультацією до Партнерської платформи у своєму регіоні (м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, кабінет 135-136, тел. (0382) 76-59-89) або до Програмного бюро в Києві (керівник Офісу Програми - Степащенко Світлана Михайлівна, тел. +38 044 228 42 54; асистент проекту - Луценко Олена, +38 044 228 42 53, асистент проекту - Шевченко Світлана, +38 044 531 30 61.
 2. Заповнити аплікаційну форму в електронній формі та надіслати до Програмного бюро.
 3. Підготувати документи для проходження співбесіди.
 4. Пройти конкурсний відбір у своєму регіоні або в Києві (див. розділ "Календар подій" рубрики "Програма для менеджерів").

 Більш детально з умовами участі у Програмі та вимогами до претендентів на участь у бізнес-сесіях в Німеччині можна ознайомитись за посиланням: https://ukraine.managerprogramm.de.

26.09.2018 р.