Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Підсумки виробничого травматизму

   Шепетівським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проведено аналіз стану виробничого травматизму станом на 24.09.2018 року.
    Так у 2018 році до відділення надійшло 6 повідомлень про нещасні випадки на виробництві в т. ч. 1 випадок смерті, за результатами розслідування яких по 5 випадках складено акт форми Н-1.
   Як показує аналіз виробничого травматизму основними причинами нещасних випадків є особиста необережність потерпілого, відсутність проведення інструктажу з охорони праці щодо безпечного виконання робіт на висоті, відсутність медичного обстеження на право виконання робіт на висоті, невиконання вимог інструкцій з охорони праці, травмування внаслідок протиправних дій інших осіб.
   З метою здійснення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві, Шепетівське відділення Фонду ще раз звертає увагу роботодавців на забезпечення належних умов праці для працівників, які б виключали можливість дії на працівників різних небезпечних і шкідливих виробничих факторів.
    Особливу увагу звернути на питання щодо вимог до працівників, які виконують роботи з підвищеною небезпекою. Прийом на роботу працівників, які пройшли навчання і мають відповідні посвідчення, проведення медичного огляду, якісне проведення інструктажу та навчання працівників, залучення їх до роботи за спеціальністю, здійснення постійного керівництва та нагляду за роботою, організація раціонального режиму праці і відпочинку, забезпечення працівників спецодягом, спецвзуттям, особистими засобами захисту, виконання правил експлуатації обладнання.
   Важливим у забезпеченні безпечної праці і запобіганні травматизму на виробництві є фактори особистого характеру - знання керівником робіт особистості кожного працівника, його психіки і особливостей характеру, медичних показників і їх відповідності параметрам роботи, ставлення до праці, дисциплінованості, задоволеності працею, засвоєння навичок безпечних методів роботи, знання норм і правил з охорони праці і пожежної безпеки, його ставлення до інших працівників і всього колективу.

   Страховий експерт з охорони праці
   Н.Л. Божок

25.09.2018 р.