Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено профілактичний рейд „Діти вулиці"

   З метою перевірки умов проживання, виховання та утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, проживають у сім’ях опікунів (піклувальників), усиновлювачів, працівниками служби у справах дітей Шепетівської райдержадміністрації спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Шепетівського відділу поліції, спеціалістом відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Грицівської селищної ради, 18 вересня 2018 року у селищі Гриців та селі Онишківці проведений профілактичний рейд "Діти вулиці".
   Під час рейду обстежені та перевірені умови проживання 8 дітей, які по недбалості батьків перебувають у складних життєвих обставинах. З батьками проведені профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.
   Крім того перевірені умови проживання дітей, які перебувають під опікою (піклуванням), усиновлені. Порушень прав та законних інтересів дітей не виявлено.
   За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов. У більшості сімей побутові умови відповідають нормам.

19.09.2018 р.