Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Інформацію про діяльність в районі ГО «Ветеран Шепетівщини» заслухано на черговій апаратній нараді

   Сьогодні голова районної державної адміністрації Роман Підопригора провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих установ та організацій району. На ній було заслухано інформацію голови ГО «Ветеран Шепетівщини» Олександра Лукашенка про діяльність організації у 2018 році.
   Зокрема, Олександр Леонідович розповів про структуру організації, зазначив, що сьогодні її членами є більше 9 тис. осіб. А це: учасники бойових дій - 447, інваліди війни - 52, учасники війни 692, ветерани праці – 1613 діти війни – 3126 та інші категорії громадян.
   На виконання своїх статутних вимог у 2018 році проводилась робота щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді, здійснювались пошукові роботи для встановлення імен загиблих воїнів під час Другої світової війни, надавалась посильна допомога ветеранам війни з метою покращення їх соціально-побутових умов проживання. По завершені виступу Олександр Лукашенко подякував керівникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району за співпрацю та підтримку організації.
   Також на нараді були розглянуті основні питання діяльності управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації та окремих установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності району.

17.09.2018 р.