Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Рятувальники відзначили професійне свято - День Рятівника

   14 вересня на території 21-ї державної пожежно-рятувальної частини відбулись святкові заходи з нагоди відзначення професійного свята - Дня Рятівника.
   Привітали рятувальників з професійним святом завітали голова райдержадміністрації Роман Підопригора, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, заступник міського голови Наталія Стасюк, помічник народного депутата України Романа Мацоли - Ірина Топчій, голови та представники ОТГ, керівники окремих установ, організацій району та міста.
   У своєму виступі Роман Борисович наголосив, що відзначення даного професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Ви завжди готові якнайшвидше прийти на допомогу і свої обов’язки виконуєте на високому рівні, за що Вам велика вдячність від мешканців району. У цей святковий день, бажаю усім міцного здоров'я, всіляких гараздів і якомога менше тривожних викликів» - сказав голова райдержадміністрації.
   Під час заходу кращі працівники 21-ї державної пожежно-рятувальної частини були відзначені грамотами та цінними подарунками. А також від райдержадміністрації та районної ради отримали сертифікат на придбання бензопили STIHL.
   В свою чергу начальник Шепетівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Віктор Матвійчук подякував гостям за вітання та запевнив, що рятувальники й надалі з гідністю будуть виконувати покладені на них обов’язки.

17.09.2018 р.