Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Детінізація трудових відносин та легалізація заробітної плати – на порядку денному

   Про підвищення рівня оплати праці та легалізації трудових відносин йшлося на нараді з сільськими головами та головами об’єднаних територіальних громад, що відбулася під керівництвом голови райдержадміністрації Романа Підопригори. Участь у ній також взяли керівники та працівники окремих структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району.
   На нараді заступник начальника управління соціального захисту населення адміністрації Наталія Валькова інформувала про проведену у районі роботу щодо легалізації трудових відносин за 9 місяців 2018 року. За її словами, постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні». Так, за 9 місяців 2018 року виявлено 117 порушень, притягнуто до адміністративної відповідальності 8 осіб, обстежено 143 об’єкта господарювання на предмет легалізації трудових відносин. За результатами вжитих заходів легалізовано 169 осіб. Розмір середньомісячної заробітної плати працівників району у липні збільшився до січня на 44,3 % і дорівнює 7416,4 грн. Заборгованість із заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району на 01.09.2018 року відсутня.
   Роман Підопригора акцентував увагу присутніх на необхідності легалізації праці, трудових відносин, адже залучення додаткових джерел доходів до бюджету дасть можливість спрямувати кошти на реалізацію місцевих програм, пов’язаних з соціально-економічним розвитком територій.
   Про виконання бюджетних призначень об’єднаних територіальних громад, сільських рад за січень-серпень 2018 року та прогнозні показники на 2019 рік в ході наради доповіла начальник Шепетівського відділення Славутської об’єднаної державної податкової інспекції Валентина Ординська.
   Також на нараді було обговорено ряд земельних питань.
   За результатами наради Романом Борисовичем дані відповідні доручення до виконання.

14.09.2018 р.