Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбувся семінар для клубних працівників району

   12 вересня для клубних працівників району відбувся семінар на тему: «Реалізація культурно дозвіллєвих послуг: клубний заклад від задуму до втілення».
    Серед виступаючих були головний спеціаліст з питань культури управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму райдержадміністрації Валентина Галімська та директор районного будинку культури Марія Грищенко. Серед запрошених була присутня Ірина Топчій – помічник народного депутата України Романа Мацоли, яка подарувала сценічне взуття для аматорських колективів району від БФ "Інститут солідарності громад Романа Мацоли".
    На семінарі піднімалися питання переваги децентралізації та створення ОТГ у Шепетівському районі, проаналізували проведений у районі фестиваль-конкурс сценічних творів військово-патріотичної тематики, присвячений Дню захисника України. Присутні працівники культури клубного типу з об’єднаних територіальних громад мали змогу обмінятися досвідом та розповісти про свою творчу діяльність.
    Також був проведений цікавий майстер-клас «Українська хустка – від минулого до сьогодення». Працівники районного будинку культури розповіли присутнім про традиції та обряди, пов’язані з українською хусткою, продемонстрували зав’язування хусток у різних варіантах.

12.09.2018 р.